Szkoła Cennik Zapisy Szkoła Perfect Kursy Regulamin Kontakt

Wirtualny
sekretariat
mail: hasło:

Tablice interaktywne

 Szkoła Językowa Perfect Nysa

Szkoła Językowa PERFECT rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Wyróżnia nas indywidualne podejście do słuchaczy i wysoki poziom nauczania, co znajduje potwierdzenie w zaufaniu, jakim obdarza nas poszerzające się grono naszych kursantów.

Szkoła Językowa Perfect NysaGwarantujemy wysoką jakość nauczania dlatego też nasi słuchacze mogą być pewni tego czego oczekują - szybkiego postępu w praktycznej znajomości języka. Prowadzimy kursy dla dorosłych metodą Direct English. Słuchacze z innych dużych miast w Polsce docenili innowacyjność tej metody i chętnie się uczą tym sposobem, dlatego nie czekaj i dołącz do nas.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz niekwestionowaną skutecznością metod bezpośrednich wprowadzamy również Szkoła Językowa Perfect Nysarewelacyjną metodę dla dzieci TALKING KIDS.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania z uwzględnieniem wieku słuchacza. Każda grupa posiada własnego lektora prowadzącego, który do potrzeb indywidualnych grupy dostosowuje optymalny system nauczania w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Podczas kursów wykorzystujemy mu

Multimedialny system wspomagania zajęć (DVD, CD, video) dzięki czemu zajęcia są ciekawsze i w większym stopniu angażują słuchacza.

Szkoła Językowa Perfect Nysa

Nowoczesny sprzęt daje możliwość zaaranżowania sytuacji i zdarzeń, które można spotkać w rzeczywistości.

Naszym atutem jest zgrany, dynamiczny i profesjonalny zespół młodych lektorów, dla których nauczanie języków jest pasją. Wszyscy mają kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i legitymują się stosownym przygotowaniem zawodowym.

Właścicielem szkoły jest
magister filologii angielskiej

Marta KliśNauka języka on-line Galeria zdjęć
ZAJĘCIA ONLINE

Od 1 kwietnia 2020 kursy językowe grupowe i indywidualne realizowane są za pomocą systemu online z lektorem. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem obowiązującym od września. 

(2020-05-06)

 

Zajęcia zawieszone

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w szkołach  informujemy, że od 16.03.2020 zajęcia w szkole PERFECT zostają odwołane. 

(2020-03-17)

 

Biuro czynne od 15.00 do 19.00.


Nysa, ul. KEN 54


Zapraszamy


 

(2011-05-27) czytaj więcej ►►

 Direct English w Szkole Perfect

Talking Kids w Szkole Perfect

Rapid Deutsch w Szkole Perfect

© Bartosz Majdański, 2009 Strona zgodna ze standardem w3c