Szkoła Cennik Zapisy Szkoła Perfect Kursy Regulamin Kontakt

Wirtualny
sekretariat
mail: hasło:

Tablice interaktywne

Kursy metodą Direct English

Direct English w Szkole PerfectMetoda ta okazała się bardziej kreatywna niż metoda Callana. Też jest nauką mówienia po angielsku, inspirowaną met. Callana - z wieloma uzupełnieniami i uwspółcześnionym językiem. Metoda Direct English tylko pozornie jest podobna do Metody Callana, w rzeczywistości znacząco się różni. Lekcje są bardziej urozmaicone gdyż oprócz sekwencji "bombardowania pytaniam" na lekcjach powtórzeniowych nauczyciele aranżują krótkie konwersacje. Poszerza się w ten sposób zakres słownictwa, słuchacze poznają synonimy i muszą ich samodzielnie używać. Trzeba myśleć koncepcyjnie bo metoda Direct English zmusza do wysiłku ale dzięki temu przynosi szybkie efekty. Gramatyka jest bardziej dopracowana (na bieżąco rozwiązywane są różnorodne testy), dlatego też uczniowie przygotowują się na bieżąco do egzaminów takich jak FCE oraz egzamin maturalny z języka angielskiego.

Metoda Direct English, przy użyciu dodatkowych materiałów dostarczanych przez lektorów, przewiduje dokładne przetrenowanie gramatyki w praktyce.
Metoda gwarantuje najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby nauczyć się mówić po angielsku. Nauka wspomagana jest przez jasną i zrozumiałą gramatykę oraz nowoczesne, praktyczne i używane w życiu codziennym słownictwo.

Direct English umożliwia sprawną i skuteczną komunikację w języku angielskim. Dzięki tematyce związanej z pracą oraz typowymi sytuacjami wziętymi z życia codziennego uczeń, bez najmniejszych problemów, będzie umiał porozumieć się za granicą. Całość kursu przewidziana jest na okres około dwóch - trzech lat akademickich (w zależności od poziomu początkowego).

Przewaga metody Direct English
nad innymi metodami bezpośrednimi:

  • uzupełniony i uwspółcześniony język, sytuacje z życia codziennego (nauczony język jest bardziej praktyczny)
  • uczy MÓWIĆ, a nie odpowiadać
  • pokazuje jak MYŚLEĆ, a nie powielać
  • urozmaicony przebieg lekcji - krótkie konwersacje
  • program uzupełniony tradycyjnymi ćwiczeniami gramatycznymi - tożsamymi z testami maturalnymi oraz egzaminami Cambridge (PET, FCE, CEA)

 

Poznaj nasze inne kursy:

  Kursy dla dzieci metodą TALKING KIDS

  Kursy przygotowujące do matury

  Kursy przygotowujące do egz. Cambridge

  Firmy i instytucje

  Kursy metodą Direktes DeutschNauka języka on-line Galeria zdjęć
ZAJĘCIA ONLINE

Od 1 kwietnia 2020 kursy językowe grupowe i indywidualne realizowane są za pomocą systemu online z lektorem. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem obowiązującym od września. 

(2020-05-06)

 

Zajęcia zawieszone

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w szkołach  informujemy, że od 16.03.2020 zajęcia w szkole PERFECT zostają odwołane. 

(2020-03-17)

 

Biuro czynne od 15.00 do 19.00.


Nysa, ul. KEN 54


Zapraszamy


 

(2011-05-27) czytaj więcej ►►

 Direct English w Szkole Perfect

Talking Kids w Szkole Perfect

Rapid Deutsch w Szkole Perfect

© Bartosz Majdański, 2009 Strona zgodna ze standardem w3c